Prienų „Šilas“ – Lietuvos OS čempionai estafečių trasoje

Foto: ,,Orienteering.lt"

Rugsėjo 3 d.  Šilėnų miške, Vilniaus rajone paaiškėjo stipriausi Lietuvos orientavimosi sporto čempionai estafečių varžybose.

Moterų elito grupėje čempionėmis tapo Prienų orientavimosi sporto klubo (OSK) „Šilas“ komanda – Deimantė Motiejūnaitė, Indrė Beliūnė bei Milda Radzivonaitė.  Merginos 5,5 km trasoje surinko 13 kontrolinių punktų (KP) ir užtruko 2 val. 37 min. 17 sek.  Antrąją vietą užėmė Kauno OSK „Medeina“ – Giedrė Krasauskė, Eglė Dambrauskaitė ir Teklė Emilija Gvildytė (+5:39). Bronzos apdovanojimus iškovojo Panevėžio „Lėvens“ klubo sportininkės – Adrija Atgalainė, Sandra Lukošienė ir Gedvilė Diržiūtė (+17:15).  Moterų grupėje startavo 10 komandų.

Vyrų elito grupėje antrus metus iš eilės aukso medalius iškovojo Šiaulių OSK „Igtisa“ komanda – Modestas Bacys, Martynas Tirlikas ir Vilius Aleliūnas. „Igtisos“ orientacininkai trijų etapų estafečių trasą įveikė per 2 val. 10 min. 46 sek. ir 1 min. 48 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusią Alytaus OSK „Dainava“ komandą – Mindaugą Stulgį, Henriką Paužą ir Donatą Stulgį. Trečiąją vietą užėmė Vilniaus OSK „Ąžuolas“ komanda – Martynas Germanavičius, Ruslanas Pogorelovas ir Tomas Kuzminskis (+8:29). Šeštąją vietą užėmė Prienų OSK „Šilas“ komandos vyrai Vytautas Beliūnas, Vytautas Kamarūnas ir Kęstutis Nenartavičius. Vyrų grupėje startavo 21 komanda.

V35 amžiaus grupėje „Šilo“ orientacininkai: Andrius Valatka, Rimvydas Arlauskas ir Andrius Jasiūnas pralaimėję tik 7 sekundes trečiajai vietai trijų etapų estafetėje užėmė ketvirtąją vietą.

V45 amžiaus grupėje Prienų OSK „Šilas“ orientacininkai Zenonas Radzivonas, Pranas Mockus ir Remigijus Sereika liko septinti.

Foto: ,,Orienteering.lt"
Foto: ,,Orienteering.lt”
Foto: ,,Orienteering.lt"
Foto: ,,Orienteering.lt”

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close