Kviečiami pasitikrinti lietuvių kalbos žinias

Birštono savivaldybė visus kviečia išmėginti jėgas šeštajame Nacionalinio diktanto konkurse. Šiemet konkursas vyks vasario 23 d. 11.00 val. Savivaldybės didžiojoje salėje.

Kaip ir kiekvienais metais, konkursą organizuoja politikos savaitraštis „Atgimimas“ kartu su  partneriais. Diktantas bus transliuojamas ir diktuojamas per Lietuvos radijo pirmąją programą. Pirmą kartą projekto istorijoje diktantą bus galima rašyti namuose ir tekstą organizatoriams išsiųsti paštu. Tiesa, rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo. Projekto organizatoriai paštu atsiųstus diktantus įsipareigoja patikrinti, ištaisyti ir grąžinti autoriams.

Nacionalinis diktantas bus rašomas ant savaiminio kopijavimo popieriaus, todėl kiekvienas sužinos, kiek klaidų padarė, tą pačią akimirką, kai bus viešai paskelbtas diktanto tekstas. Jį bus galima rasti vasario 25 dieną svetainėse www.atgimimas.lt ir www.vlkk.lt.

Pageidaujantieji dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse registruojami tel. (8 319) 62000 arba el. paštu rimante.kurkauskaite@birstonas.lt iki 2013 m. vasario 19 d.
Antrasis (finalinis) turas vyks2013 m. kovo 9 d. Vilniuje.

 

Parengta pagal Birštono savivaldybės informaciją

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close