Organizatoriai išnaudojo gamtos dovaną, Linas Miežlaiškis – savo šansą

Pasaulio sklandymo čempionato Pociūnuose organizatoriai, pasak čempionato tarptautinio žiūri, labai gerai sugeba išnaudoti gamtos suteiktas dovanas. 

Štai ir ketvirtadienį, pasitraukus lietaus debesims, į Lietuvos padangę pakilo 110 sklandytuvų. 

Pasak čempionato direktoriaus Vytauto Sabeckio, rugpjūčio 11 d. pratimas buvo greitas – standartinėje klasėje lyderiai išvystė per 126 km/val. greitį.

Šis pratimas buvo sėkmingas Lietuvos komandai. Klubinėje klasėje „iššovė“ Linas Miežlaiškis ir tapo nugalėtoju (1000). Kitas mūsų šalies komandos narys Vytautas Rasimavičius su 903 taškais buvo 23-ias.

Bendroje įskaitoje lyderio poziciją išsaugojo Vokietijos atstovas Jan Rothhardt (4806).

Vytautas Rasimavičius užima 20 vietą (3959), o Linas Miežlaiškis – 35-ą (3423).

Standartinėje klasėje Vytautas Motūza po 8 pratimų išsaugojo 7 poziciją bendroje įskaitoje (4668), nors ketvirtadienio pratime buvo tik 23-ias (929). Romualdas Konteikis pratime surinko 864 taškus ir buvo 35-as. Bendroje įskaitoje R. Konteikis užima 25-ą poziciją (3902). Šioje klasėje bendroje įskaitoje pirmauja Louis Bouderlique iš Prancūzijos (5068).

20 m klasėje Lietuvos pilotai Viktoras Kukčikaitis ir Darius Liaugaudas ketvirtadienio pratime buvo 7-i (886). Pirmąją vietą 8 pratime pasidalino dviejų šalių atstovai – Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos. Po 1000 taškų surinko Julien Duboc ir Laurent Aboulin bei Steve Jones ir Howard Jones.

Bendroje įskaitoje Lietuvos dvejetas užima 9-ą vietą (4335). Pirmauja po 8 pratimų taip pat dviejų šalių pilotai. Po 5068 taškus yra surinkę Stefano Ghiorzo ir Federico Mangano (Italija) bei Julien Duboc ir Laurent Aboulin (Prancūzija).

Pasaulio sklandymo čempionato uždarymas numatytas rugpjūčio 14 d., 12 val., Pociūnuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close