Linas Miežlaiškis toliau stebina, kitiems lietuviams pratimas nepasisekė

Rugpjūčio 12 d. Pociūnuose Pasaulio sklandymo čempionato dalyviai atliko 9-ąjį pratimą. Tiesa, tai buvo tik septintas pratimas, kuris buvo įskaitytas.
Antrą dieną iš eilės šauniai pasirodė Lietuvos komandos atstovas Linas Miežlaiškis. Jis klubinėje klasėje vėl buvo tarp prizininkų. Po pergalės ketvirtadienį, penktadienį L. Miežlaiškis užėmė antrąją vietą, atsilikęs nuo nugalėtojo tik keturiais taškais (996). Devintojo pratimo nugalėtoju tapo vengras Zsolt Siket (1000). Vytautas Rasimavičius šiame pratime užėmė 42 vietą (788).
Bendroje įskaitoje klubinėje klasėje pirmauja Jan Rothhardt iš Vokietijos (5696). Linas Miežlaiškis po dviejų sėkmingų startų iš 39 pozicijos pakilo į 31-ą (4419). Vytautas Rasimavičius išsaugojo 24 vietą (4747).
Nesėkmingai susiklostė penktadienio startas lietuviams standartinėje ir 20 m klasėse.
Vladas Motūza (standartinė klasė) 9 pratime buvo 19-as (781) ir bendroje įskaitoje prarado vieną poziciją (8 vieta, 5449 taškai). Romualdas Konteikis nutūpė aikštelėje, praskridęs 331,51 km (pratimo distancija 460,02 km) ir su 354 taškais užėmė 35 vietą. Bendroje įskaitoje lietuvis nukrito į 31 vietą (4256), per du startus praradęs 10 pozicijų.
Devintąjį pratimą laimėjo Pavel Louzicky iš Čekijos (1000).
Bendroje įskaitoje standartinėje klasėje pirmauja Louis Bouderlique iš Prancūzijos (5967).
Ir 20 m klasėje Lietuvos atstovai Viktoras Kukčikaitis ir Darius Liaugaudas neįveikė visos distancijos. Lietuviai buvo priversti įjungti variklį nuskriejus 363,04 km, ir užėmė tik 20 vietą (322). Toks rezultatas nubloškė V. Kukčikaitį ir D. Liaugaudą į 15 vietą bendroje įskaitoje (4657).
Penktadienio pratimą laimėjo prancūzai Julien Duboc ir Laurent Aboulin. Jie pirmauja ir bendroje įskaitoje (6068).