„Aš galiu“ vėl suvienijo mažuosius kūrėjus

Gegužės 20 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko baigiamasis Prienų rajono mokinių konkurso „Aš galiu – 2016“ etapas. Konkurse dalyvavo specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai nuo 3-ejų iki 21-erių metų, kurie galėjo atskleisti savo meninius gebėjimus dviejose kategorijose, t. y. muzikos atlikėjų ir meninių darbų. Šiemet konkursui buvo pristatyti 54 kūrybiniai darbai, o dalyviai atvyko iš 10-ties Prienų rajono ir Birštono miesto švietimo įstaigų.

Pirmajam konkurso etapui moksleiviai turėjo pateikti piešinius, kuriuos įvertino komisija. Šių darbų būta tiek daug, kad jie vos tilpo į konkursinių darbų parodą, surengtą ant mokyklos aktų salės sienų. Antrajam etapui, baigiamajam, moksleiviai turėjo parengti muzikinį-šokio numerį. Visus moksleivius vertino Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Rasa Uleckienė, Prienų meno mokyklos dailės mokytoja Kristina Žuklienė, fortepijono mokytoja Daiva Radzevičienė bei chorinio dainavimo mokytoja Reda Černiauskienė. Čia skambėjo pianinu atliekami kūriniai, scenoje moksleivės sukosi šokio ritmu, o prie mikrofonų stojo solistės bei muzikiniai kolektyvai.

Suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo, kad muzikiniame etape komisijos simpatijas pelnė pianino garsais klausytojus džiuginusios Evelina Jancevičiūtė („Revuonos“ pagrindinė mokykla, mokyt. Kristina Belenavičienė) ir Laura Jancevičiūtė (Prienų meno mokykla, mokyt. Audronė Žiobakienė) bei nuotaikinga daina nudžiuginusi Urtė Švenčionytė (Jiezno muzikos mokykla, mokyt. Laimutė Benokraitienė).

 Kūrybinių darbų konkurso dalies laureatais tapo lopšelio-darželio „Pasaka“ mažieji dailininkai Jaunius Siaurusevičius (mokyt. Antanina Dragūnienė), Dovydas Šidiškis (mokyt. Angelė Ignatavičienė), Dovydas Jasulevičius (mokyt. Violeta Butkuvienė), Balbieriškio pagrindinės mokyklos piešėjai Vytenis Vinickas ir Auksė Judickaitė (mokyt. Ramutė Švedienė), Deimantė Jovaišytė, Karina Deltuvaitė, Aurimas Matulevičius ir Deimantė Staniulytė iš Išlaužo pagrindinės mokyklos (mokyt. Ramunė Juodsnukienė), Viktorija Augulytė (mokyt. Aušra Stankevičienė) ir Laurynas Povilaitis su Edvinu Brūzga (mokyt. Vilma Glaveckienė) iš Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos bei „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus moksleiviai Neringa Juozaitytė, Laura Jancevičiūtė, Kęstutis Aleksevičius, Aistė Kazlauskaitė, Raminta Jancevičiūtė (mokyt. Vida Petrulionienė) ir Viktorija Šuvalskaitė, Tautvydas Savickas bei Saulius Sadonis (mokyt. Inga Kuzminskienė).

 Konkursą jau 4-ąjį kartą kartu su Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomene organizuoja mokyklos direktorės pavaduotoja Kristina Belenavičienė. Renginį šiemet parėmė bei prizus įsteigė labdaros-paramos fondas „Paramedia“ bei Prienų bendruomenė.

 Konkurso organizatorė K. Belenavičienė pažadėjo, jog kitais metais konkursas jau priims dalyvius ir iš kitų rajonų – taps respublikiniu.

DSC_6031

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close