Atgiję pasakų herojai patikrino miestelėnus (GALERIJA)

Gegužės 18 d. Prienų Laisvės aikštėje sumirgėjo spalvingai pasipuošę vaikai, suplazdėjo dar nematytų, bet iš kažkur pažįstamų apdarų skraistės.

Čia įvairiais pasakų personažais persirengę „Ąžuolo“ progimnazijos teatro studijos „Giliukas“ ir Žodžio teatro nariai tikrino, ar praeiviai yra skaitę populiarias pasakas, ar prisimena jų pavadinimus ir personažų vardus. Po Laisvės aikštę su viena kurpaite rankose bėgiojo Pelenė, geltona kasa mojavo Auksaplaukė, praeivius glumino žaliai pasipuošęs Ozo šalies (Smaragdų miesto) burtininkas, ant šluotų lakstė visas būrys raganų, žaliomis ausimis mojavo ant suoliuko susėdusi Šreko šeimynėlė. O kur dar kiti personažai! Ne visiems sekėsi juos atpažinti ir prizą atsiimti.

Vėliau visi pasakų herojai kartu su kitais jaunaisiais draugais iš „Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų meno mokyklos bei svečiais susirinko knygyne „Pegasas“, kuriame abiejų teatrų būrelių jaunieji aktoriais improvizuodami perskaitė 8 pasakas, kurios kartu su dar 4 pasakomis tapo šiemet vykusio mokinių kūrybos konkurso „Kuriame pasaką“ laureatais. Tai „Ąžuolo“ progimnazijos 5c klasės mokinio Ernesto Šliužo „Stebuklingas akmuo“, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 5a klasės mokinės Karinos Žilinskaitės „Smalsutė“, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos 6 klasės mokinės Monikos Vasiliauskaitės „Bulvės ir pomidoro ginčas“, „Ąžuolo“ progimnazijos 7a klasės mokinio Karolio Lukošiaus „Vieno lapo gyvenimas“, 5c klasės mokinės Ievos Žiobaitės „Pilkis ieško draugų“, Išlaužo pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinio Arno Ežerskio „Keistas sapnas“, „Ąžuolo“ progimnazijos 7c klasės mokinio Eimanto Vaičiūno „Kartą spintoje“, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 5a klasės mokinio Edvino Laukaičio „Kaip nykštukas tapo rašytoju“.

Tarp skaitomų pasakų, pratęsiant svajingas istorijas, nuskambėdavo Prienų meno mokyklos moksleivių atliekami kūriniai.

Toks teatralizuotas iškilmingas konkurso knygyne vyksta jau 7-ąjį kartą. Idėjos autoriai ir renginio organizatoriai – „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojai Kazimieras ir Irena Drižilauskai bei knygyno „Pegasas“ vedėja Greta Jakniūnė.

 DSC_5730

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close