Birštono gyventojai galės naudotis „Bitės“ sparčiuoju internetu

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ vykdo antrąjį 4G/4G+ tinklo plėtros etapą regionuose ir nuo šiol Birštono gyventojai jau turi galimybę naudotis sparčiuoju „Bitės“ mobiliuoju internetu.

 

„Džiaugiamės, kad galimybę naudotis sparčiuoju 4G ir 4G+ mobiliuoju internetu turi vis daugiau šalies gyventojų. Spartusis internetas jau prieinamas ir Birštono gyventojams bei svečiams. Pastebime, kad klientai noriai išbando ir vėliau nuolat naudojasi modernaus tinklo teikiamais privalumais: galimybe be trikdžių žiūrėti didesnės apimties ir aukštesnės kokybės vaizdo klipus ar operatyviai siųsti bei gauti daug vietos užimančius dokumentus, nuotraukas ar kitus failus“, – sako Gintas Butėnas, „Bitė Lietuva“ tinklo direktorius.

Šiuo metu „Bitės“ 4G/4G+ tinklu gali naudotis apie 50 proc. šalies gyventojų didmiesčiuose ir pajūryje. Liepą bendrovė pradėjo tolesnę 4G/4G+ tinklo plėtrą, kurią įgyvendinus jau šių metų pabaigoje sparčiuoju 4G/4G+ ryšiu galės naudotis iki 75 proc. Lietuvos gyventojų, o kitų metų pirmąjį ketvirtį – iki 90 proc.

Bendrovės diegiamas 4G+ (4G LTE-Advanced) tinklas yra antrosios kartos 4G ryšio technologija. Maksimalus teorinis greitis „Bitės“ 4G+ ryšio tinkle yra 300 Mbps. Testavimai parodė, kad praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps, o 4G – apie 30 Mbps. Svarbu žinoti, kad ryšio greitis priklauso nuo daugelio veiksnių: atstumo iki bazinės stoties, geografinių ir urbanistinių vietos ypatumų (pvz., kalvotumo, užstatymo intensyvumo, aplink esančių pastatų aukščio ir techninių charakteristikų, bei kt.), vartotojų naudojamų įrenginių ir konkrečios bazinės stoties apkrovimo tuo metu.

Gyventojai, panorę išmėginti spartųjį „Bitės“ mobiliojo interneto ryšį, turėtų kreiptis į artimiausią „Bitės“ saloną arba paskambinti nemokamu klientų aptarnavimo telefonu 1501.

 Internetas-kompiuteryje-ir-plan3

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close