„Nedelsk“ autobusėlis suka link Birštono

Mielos moterys, kviečiame nedelsti ir pasitikrinti krūtis!

 

Projekto “Nedelsk” “Rožinio kaspino” autobusėlis birželio 25 d. nuo 9 iki 11 val. atvyks į Matiešonis, prie bendruomenės namų; nuo 11 iki 13 val. Siponis, prie bendruomenės namų; nuo 15 iki 17 val. į Birštono parapijos Caritas namus profilaktiškai tikrinti moterų dėl krūties vėžio. Birželio 26 d. patikros vyks nuo 9 iki 18 val. Birštone, prie Caritas namų, Birutės g. 10A. Pietų pertrauka 13-14 val. Išankstinės registracijos tel. 8 656 98161.

Moterims bus tikrinamos krūtys echoskopu ir apčiuopa.

 

DĖMESIO! Krūties vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga Lietuvoje! Laiku pastebėtas krūties vėžys yra apie 90 procentų išgydomas.

Birštono savivaldybės, projekto “Nedelsk” ir onkologinių ligonių klubo “Viltis gyventi” informacija   

nedelsk

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close