Pagrindinį prizą laimėjo kauniečiai

Praėjusį šeštadienį Birštone vyko petankės varžybų sezono atidarymas. Trejetų turnyre dalyvavo 11 komandų iš Kauno, Šiaulių ir Birštono. Kaip sakoma, stipriausi petankės meistrai vėl „surėmė rutulius“.

 Bendra uzdarymo nuotrauka

Po varžybų paaiškėjo ir nugalėtojai: pirmąją vietą laimėjo kauniečių komanda „Veža“ (Gintaras Račkus, Arvydas Sabalis, Eglė Budrikienė), antrąją – Šiaulių trejetas „Duktas“, o trečioji vieta atiteko taip pat kauniečių komandai „Kabo“.
Birštono komanda „Šilagėlė“ užėmė tik 8 vietą.
Paguodos 1 vietos nugalėtojai – „Tie tai geri“ trejetas (Šiauliai).

„Mes per mažai treniravomės, tai ir rezultatai nekokie. Gaila, kad savo aikštelėje pralaimėjome, bet ką padarysi, laimi stipriausi“, – sakė Vytautas Gedminas, Sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ pirmininkas ir „Šilagėlės“ komandos žaidėjas.

Petankės varžybų sezonas tik prasidėjo, tad reikia tikėtis, kad birštoniečiai daugiau treniruosis, išmiklins rankas ir juos lydės sėkmė.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close