Apdovanotas Birštono policijos pareigūnas Egidijus Treigys

 Gegužės 11 dieną policijos komisariato kolektyvas pasveikino komisarą inspektorių Egidijų Treigį, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato Viešosios policijos poskyrio viršininką. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko 2015 m. balandžio 22 d. įsakymu Nr. 5-TE-128 „Dėl pareigūnų skatinimo” už viešojo saugumo užtikrinimą euro įvedimo laikotarpiu ir viešosios tvarkos palaikymą per savivaldybių rinkimus, jis apdovanotas antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus”.

  Sveikiname Egidijų ir linkime sėkmės tarnyboje!

Alytaus apsk. VPK Birštono PK informacija

DSCF0981

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close