„Giminė už mylios, o kaimynas už tvoros“

„Giminė už mylios, o kaimynas už tvoros“
Liaudies patarlė

Mokyklų tinklo pertvarka liečia visus: vienus švelniau, kitus skausmingiau. Bet žmonės visada randa būdų, kaip pertvarkos laikus išgyventi lengviau, humaniškiau. To siekė ir 2 pagrindinių mokyklų – Kunigiškių ir Balbieriškio – mokytojai ir mokiniai.
Balandžio 19 dieną Balbieriškio pagrindinės mokyklos koridoriuose sušurmuliavo nauji balsai – atvažiavo svečių. Smalsu buvo visiems, tiek Kunigiškių mokyklos mokinukams, tiek ir mūsiškiams. Mokyklos direktorius Stasys Valančius papasakojo apie mokyklą, supažindino su mūsų mokinių, žaidžiančių badmintoną ir žinomų visoje Lietuvoje laimėjimais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Liutkevičienė parodė įvairias mokyklos erdves, pamokė, kaip galima lavinti fantaziją, žvelgiant pro mokyklos langus. O matyti pro juos daug: pietuose žvilgsnio niekas nestabdo iki Alytaus kaminų, šiaurėje plyti didelė lyguma, atsiremianti į Balbieršgirę, Degsnės maumedyną. O už tos žalios sienos ir mūsų kaimynai – Kunigiškių pagrindinė mokykla.
Pabuvoję mokyklos muziejuje svečiai sugužėjo į sporto salę. Vyko draugiškos smiginio ir krepšinio varžybos. Balbieriškio pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Rymantas Sidaravičius su savo treniruojamais badmintonininkais svečius supažindino su badmintono žaidimo ypatumais. Abiejų mokyklų kūno kultūros mokytojai ir mokiniai susitarė kartu sportuoti: kunigiškiečiai mokys balbieriškiečius žaisti futbolą, balbieriškiečiai kaimynus – badmintoną.
Gerai gausi giminė, bet dar geriau geras kaimynas už tvoros. Linkime mūsų svečiams sėkmės. Lauksime naujų susitikimų – ir ne tik mus skiriančiame miške grybaujant.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Irena Liutkevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close