Sėkmingas irkluotojų pasirodymas Šiauliuose

Gegužės 16–17 dienomis Šiauliuose vyko atviras miesto irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi irkluotojai iš Kauno, Birštono, Šiaulių, Klaipėdos miestų bei Kauno ir Prienų rajonų.

DSC08865

Atvirame irklavimo čempionate puikių rezultatų pasiekė Prienų kūno kultūros ir sporto centro irklavimo trenerių Valdemaro Vaitiekūno ir Raimundo Kernazicko bei Birštono sporto centro irklavimo trenerio Vytauto Domarko auklėtiniai, parsivežę į namus visų trijų spalvų medalius.

Geriausiai čempionate sekėsi porinių dviviečių valčių klasėje rungtyniavusiems broliams Albertui ir Povilui Aukštakalniams (treneris V. Vaitiekūnas), kurie aplenkė trylika įgulų ir tapo čempionato nugalėtojais.

Toje pačioje valčių klasėje trečiąją vietą laimėjo ir kitas mūsų krašto irkluotojų duetas – prienietis Karolis Kamarauskas (treneris R. Kernazickas) ir Evaldas Petraška (treneris V. Domarkas).

Keturviečių be vairininko valčių klasėje vicečempionais tapo šaunusis Prienų KKSC kvartetas: broliai Aukštakalniai, Šarūnas Lukošius ir Karolis Kamarauskas.

Vienu iš pirmųjų sėkmingiausių sezono startų irkluotojų treneriai liko patenkinti ir tikisi gerų rezultatų ateityje.

 

Prienų KKSC nuotraukos  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close