Jaunieji irkluotojai įveikė Nemuną (GALERIJA)

Balandžio 26 d. Nemuno krantinėje vėl barškėjo irklai, o sraunaus Nemuno paviršiumi skambėjo komandos ir šūksniai. Čia vyko tradicinės pavasario irklavimo varžybos.

DSC_5515

 

 

>>> DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA <<<

Į rungtynes atvyko irkluotojai iš Trakų, Vilniaus, Kauno rajono, Prienų bei Birštono. Nors dalyvių susirinko ne per daugiausiai, tačiau varžybos įvyko. Po pusės dienos varžybų stiprių merginų ir vaikinų rankose suspindo apdovanojimai. Juo teikė Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys ir legendinis irkluotojas, daugkartinis SSRS varžybų nugalėtojas bei nusipelnęs sporto meistras, pasaulio vicečempionas, Europos čempionas, veteranas Antanas Bagdonavičius.

Medaliais pasipuošė ir keturvietės valties klasės prizininkai, trenerio Vytauto Domarko treniruojami birštoniečiai Evaldas Petraška, Eimantas Šalomskas, Karolis Aliukonis bei Paulius Černevičius.

Jaunimo veiduose švytėjo džiaugsmas ir draugiškumas. Pralaimėjusiųjų tądien nebuvo.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close