Seimo nario P. Gražulio pranešimas: „Siūlau įstatymo pataisą leisiančią balsuoti prieš visus kandidatus į Lietuvos Prezidentus.

Šiandien Seimo narys Petras Gražulis užregistravo Prezidento įstatymo pataisas leisiančias rinkėjams biuletenyje balsuoti prieš visus kandidatus.

„Šiuo metu rinkėjai rinkimų biuletenyje rinkėjas pažymi tik to kandidato į Respublikos Prezidentus pavardę, už kurį jis balsuoja „už“, tačiau dažnai pasitaiko taip, jog nėra kandidato už kurį jie norėtų balsuoti. Todėl siūlau, jog rinkėjai turėtų teisę balsuoti prieš visus kandidatus. Manau, jei ši įstatymo pataisa bus priimta, tai leis padidinti rinkėjų aktyvumą Prezidento rinkimuose“, – pažymėjo Seimo narys P. Gražulis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close