Prienų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo nariai

Balandžio 4 d. Savivaldybės meras Vytas Bujanauskas ir mero pavaduotojas Egidijus Visockas susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariais – Vilija Aleknaite-Abramikiene, Sergejumi Jovaiša, Donatu Jankausku, Kaziu Starkevičiumi – ir šios partijos Prienų skyriaus pirmininku Kęstučiu Palioniu. Susitikimo metu diskutuota rajonui aktualiomis temomis, aptartos problemos, galimi jų sprendimo būdai. Pasidžiaugta, kad rajone efektyviai panaudojamos ES lėšos – statomi ir modernizuojami visuomeninės paskirties pastatai. Tai leidžia rajone populiarinti sportą, puoselėti kultūrą, senuosius amatus, vystyti sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų sistemas.

DSC_0971

Po susitikimo su Savivaldybės vadovais LR Seimo nariai lankėsi įvairiose rajono įstaigose. Seimo narė Vilija Aleknaitės-Abramikienė domėjosi švietimo, kultūros, bendruomenių reikalais, „Žiburio“ gimnazijoje mokiniams vedė pilietiškumo pamoką, lankėsi Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje, susitiko su Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios bendruomenės nariais. Seimo nariui Segejui Jovaišai buvo įdomu iš arčiau susipažinti su sporto situacija Prienų rajone, todėl kartu su Savivaldybės administracijos specialistais lankėsi Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre, apžiūrėjo neseniai renovuotą „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sporto salę. Seimo narys Kazys Starkevičius domėjosi rajono ūkio reikalais, lankėsi Prienų miškų urėdijoje, UAB „Rūdupis“ ir artimiau susipažino su šių įmonių veikla, kartu su įmonių specialistais aptarė veiklos specifiką, problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Vėliau kartu su Seimo nariu Sergejumi Jovaiša lankėsi viešojoje įstaigoje „Meninė drožyba“, kur apžiūrėjo tradicinių amatų centrą, susipažino su Prienų krašto drožėjų darbais. Seimo narys Dainius Jankauskas domėjosi rajono sveikatos priežiūros įstaigomis, socialinių paslaugų teikimo sistema, lankėsi Savivaldybės socialinių paslaugų centre, Prienų globos namuose, Prienų ligoninėje.

LR Seimo nariai taip pat susitiko su Prienų rajono gyventojais ir diskutavo jiems aktualiais klausimais.

Prienų rajono savivaldybės informacija 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close