Skambėjo žodžiai skirti Lietuvai

Birštono vienkiemio darželyje-mokykloje vyko raiškaus skaitymo šventė „Tas skambus lietuviškas žodis” -tai baigiamasis skaitovų konkurso etapas.

sveikina daininikes

Kiekvieną pavasarį organizuojamas Birštono savivaldybės pradinių klasių mažųjų skaitovų konkursas, skirtas paminėti Lietuvai svarbią – kovo 11-ąją – nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiemet konkursas vyko kiek kitaip nei įprasta: pasirinkta šventės forma. Pirmasis etapas vyko mokyklose – iš skaitovų išrinkti patys geriausi. Į šventę susirinko dvidešimt penki skaitovai iš Birštono gimnazijos, bei šešiolika skaitovų iš Birštono vienkiemio darželio-mokyklos. Nemaža dalis mokinių dalyvavo jau ne pirmus metus, galbūt todėl vaikai jautėsi gana drąsiai, nejautė didelio jaudulio. Ikimokyklinės, priešmokyklinės grupių bei 1-4 klasių ugdytiniai skaitė pasirinktus lietuvių poetų ir rašytojų kūrinius. Poezija ir proza vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, vaikai puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį.

Susirinkusiems į šventę, dalyviams ir svečiams, koncertavo Birštono vienkiemio darželio-mokyklos mokinių grupė, bei solistė, antros klasės mokinė, Agnė.

Šventės dalyvius, juos atlydėjusius mokytojus ir svečius pasveikino ir sėkmės palinkėjo įstaigos direktorė Regina Gustaitienė. Skaitovų šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiais prizais. Renginyje lankėsi ir baigiamąjį žodį tarė Birštono savivaldybės švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėja D. Žiūraitienė. Ji pasidžiaugė, kad pradinių klasių mokiniai puoselėja gimtąją kalbą, meninį žodį ir paskatino vaikus toliau skleisti savo kūrybinius gebėjimus. Susirinkusius į šventę pakvietė aplankyti kovo 11-ajai skirtus miesto renginius.

 

mokytoja J. Simonaitytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close