Smuikininkai dalijosi patirtimi

Jiezno muzikos mokykloje kovo 6 dieną sėkmingai pristatytas smuiko klasės metodinis renginys, skirtas jaunųjų smuikininkų ugdymo aktualijoms. Jame kartu su savo mokiniais svečiavosi viešnios iš Kauno I-osios muzikos mokyklos, smuiko mokytojos metodininkės Violeta Polianskienė, Audronė Ravkienė ir Diana Galdikienė. Pedagogės pristatė savo metodinius pranešimus ir vedė atviras pamokas. Diskusijoje buvo aptarta emocinio intelekto raiškos, garso kultūros formavimo smuikininko ugdyme klausimai, gabių vaikų ugdymo patirtis muzikos mokykloje. Atvirose pamokose pasidalinta gerąja patirtimi  formuojant pradinius griežimo smuiku įgūdžius bei ruošiant vaikus dalyvavimui konkurse.

Tikimės, kad ateityje toks dalykinis ir metodinis mokytojų bendradarbiavimas  skleidžiant pedagogines ir metodines naujoves, dalinimasis gerąja patirtimi pritrauks bendrai veiklai daugiau meno ir muzikos mokyklų, skatins kūrybiškumą ir pažinimą.

Jiezno muzikos mokyklos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close