Savaitgalį vėl teks persukti laikrodžių rodykles – grįšime prie žiemos laiko. Naktį iš spalio 26-osios į 27-ąją laikrodžius reikės pasukti valanda atgal.

 

Laikas rudenį ir pavasarį keičiamas vadovaujantis Europos Sąjungos direktyva dėl vasaros laiko susitarimų. Taip darome nuo 2003-ųjų, nors prieš tai ši praktika buvo keletui metų atšaukta.

Vasaros laikas atšaukiamas paskutinį spalio sekmadienį 4 val. nakties, o įvedamas paskutinį kovo sekmadienį, kai laikrodžiai sukami viena valanda į priekį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close