Kviečiame teikti kandidatūras tradiciniams Prienų rajono savivaldybės apdovanojimams „Dėkingumas“

Prienų rajono savivaldybė kviečia teikti kandidatūras tradiciniams Prienų rajono savivaldybės apdovanojimams „Dėkingumas“.

Apdovanojimai teikiami labiausiai savo kraštui nusipelniusiems žmonėms už uolų ir sąžiningą darbą, už svarų indėlį kuriant rajono gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę bei dvasinę gerovę, už reikšmingus neatlygintinus darbus bendruomenės labui.

Prienų rajono savivaldybės apdovanojimų „Dėkingumas“ teikimo iškilmės vyks 2014 metų vasario 16 d.

Maloniai kviečiame užpildyti anketą ir pasiūlyti savo kandidatus apdovanojimams už 2013 metų nuopelnus. Prašome parašyti, kodėl siūlote šį kandidatą (kandidato nuopelnai Prienų kraštui), taip pat nurodyti  kandidato kontaktinius duomenis, gyvenamąją vietą ir darbovietę ar organizaciją.

Anketą galite rasti interneto svetainėje www.prienai.lt, Prienų rajono savivaldybėje (I a.) arba rajono seniūnijose.

Prašome užpildytą anketą iki sausio 6 d. atsiųsti Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriui, Laisvės a. 12, LT-59126 Prienai, arba palikti Prienų rajono savivaldybės sekretoriate.

Savo siūlymus galite siųsti ir elektroniniu paštu rimantas@prienai.lt

Ačiū už Jūsų nuomonę!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close