Kova su karu keliuose – motociklininkų žygis iš Vilniaus į Birštoną

Rugsėjo 29-osios rytą Birštono kurorto gyventojus ir svečius pažadino motociklų variklių gausmas. Vilniaus Šv. Arkangelo Rapolo parapijos kunigo vikaro Algirdo Toliato kartu su Lietuvos kelių policijos pareigūnais organizuotas motociklininkų žygis iš Vilniaus į Birštoną raginant vairuotojus ir kitus eismo dalyvius būti atidesniais ir įsidėmėti, kad saugumą kuriame mes patys, mūsų atsakingumas, o ne policijos skiriamos baudos už padarytus pažeidimus. Šio žygio metu vairuotojai raginami būti atsakingesniais keliuose, taip pat kitiems eismo dalyviams primenama, kad saugumas keliuose priklauso tik nuo mūsų pačių.

Žygio dalyviai lydimi kelių policijos pareigūnų dalyvavo Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje aukotose Mišiose, dėkodami už gerą orą ir prašydami saugoti vairuotojus keliuose. Po Šv. Mišių visi motociklininkai ir jų transporto priemonės buvo palaimintos ir pašventintos. Visa žygio dalyvių kolona lydima policijos motociklų ir automobilių praūžė Birštono kurorto gatvėmis ir sustojo prie Birštono kultūros centro. Koncertuojant diksilendo „DixXband“ muzikai, organizatoriai ir dalyviai galėjo pasidalinti įspūdžiais, padėkoti vieni kitiems ir palinkėti gero vėjo. Visus susirinkusius sutiko nuotaikingas policijos bičiulis Amsis, su kuriuo galėjo pabendrauti ir susipažinti visi šventės dalyviai. Amsis su savo komanda dalino atšvaitus, lankstinukus mažiems ir dideliems primindamas, kaip ir kada juos reikia nešioti. Akcijos metu vyko daiktų žymėjimas (mobiliųjų telefonų, fotoaparatų ir pan.).

Birštonas svečius priėmė svetingai. Mažieji eismo dalyviai Birštono vaikų lopšelio – darželio „ABC grupės“ vaikai, kurie taip pat nori ir stengiasi būti keliuose saugūs, pristatė savo parengtą programėlę svečiams. Kultūros centro sieną papuošė graži vaikų piešinių paroda „Saugokime vieni kitus keliuose“. Be abejo, keliautojai ir svečiai mielai rinkosi prie palapinės, kurioje skanavo keliautojų košės ir šiltos arbatos.

Tikime, kad ši akcija ne vieną privers susimąstyti ir dar atsakingiau ir atsargiau elgtis keliuose. Tad saugokite vieni kitus keliuose ir stenkitės išvengti skaudžių nelaimių. Būkite budrūs!

 

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija ir nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close