Kazlų rūdos karate mokyklos „Shodan“ sportininkų pergalės Lietuvos vaikų kata čempionate

Kovo 24 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų kata čempionatas, kuriame dalyvavo ir Kazlų Rūdos Kyokušin Karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Kata – tai kovos technikos demonstravimo rungtis. Iš viso šiose varžybose startavo net 385 sportininkai iš 25 Lietuvos karate klubų. Kazlų Rūdos karatistai viso iškovojo net 6 prizines vietas: 1 aukso, 2 sidabro bei 3 bronzos medalius.

Amžiaus U11 kategorijoje individualioje Kata rungtyje čempionu tapo bei aukso medalį užtikrintai laimėjo shodanietis Jonas Kučiauskas. Pirmoje kovoje jis laimėjo prieš Matą Zakarauską (kl. Fudoshin), antroje įveikė Augustą Viduto (kl. Ippon), o finalinėje kovoje pergalę pelnė prieš Vadim Samoilov (kl. Okinava).

Amžiaus U11 kategorijoje individualioje Kata rungtyje vicečempione tapo bei sidabrą iškovojo auklėtinė Saulė Morkūnaitė.

Amžiaus U12 kategorijoje individualioje Kata rungtyje vicečempiono titulą pelnė bei sidabro medalį laimėjo Tautvydas Juškevičius.

Amžiaus U10 kategorijoje individualioje Kata rungtyje bronzos medalius iškovojo shodaniečiai Brigita Iškauskaitė ir Adomas Bizas.

Amžiaus U11 kategorijoje individualioje Kata rungtyje bronzos medalį laimėjo auklėtinis Simas Sinkevičius.

Kazlų Rūdos Kyokušin Karatė mokyklos „Shodan” treneriai Tomas Struopus ir Matas Jonauskas džiaugiasi pasiektais rezultatais šiame čempionate bei kiekvienu dalyvavusiu karate mokyklos auklėtiniu. Sportininkai skyrė nemažai laiko pasiruošimui, buvo rengiamos papildomos treniruotės.

Kitas svarbus etapas – balandžio 13 d. Lietuvos vaikų čempionatas – kuriame sportininkai varžysis kumite rungtyje (kova tarp dviejų kovotojų). Šiose varžybose tikimasi iškovoti daug pergalių bei apginti čempionų titulą bendroje komandinėje įskaitoje – išlikti stipriausia komanda Lietuvoje.