Meras lankėsi Veiverių seniūnijoje dėl planuojamų darbų

Birželio 28 d. Veiverių šaulių namuose vyko miestelio parko sutvarkymo projektinių pasiūlymų viešas svarstymas. Projekto aptarime ir planuojamų darbų pristatyme visuomenei dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Savivaldybės architektė D. Joneliūnienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė L. Milkevičienė, Veiverių seniūnijos ir vietos bendruomenės atstovai.

Kaip pažymėjo projektinių pasiūlymų pristatymo metu UAB „AV Architektūros studija“ atstovai, įgyvendinant projektą numatoma sutvarkyti daugiau nei 2700 kv. m parko teritoriją: išpjauti menkaverčius ir pavojingus medžius, sutvarkyti patekimą į parką iš Kauno g., įrengti naujus betoninių trinkelių takus pagal žiedinę sistemą ir esamas medžių alėjas, tiltelius į saleles tvenkiniuose, vaikų skverelį su gėlynu ir suoleliais, šiukšliadėžes, dviračių stovus, apšvietimą, 1,8 m pločio takus, pritaikytus žmonėms su negalia. Vietinių gyventojų pageidavimu parke bus įrengta laužavietė su aikštele iš akmenų. Taip pat planuojama įrengti vaikų žaidimų aikštelę su gumine spalvota danga, pritaikytą visų amžiaus grupių vaikams. Anot architektų, parko reljefas bus keičiamas labai minimaliai, palyginant ar pakeliant būtiniausias vietas.

Diskusijos metu užduota klausimų dėl tvenkinių išvalymo, vaizdo stebėjimo kamerų, senų ir pavojingų parko medžių, tvenkinių salelių sutvirtinimo ir kt.

Meras A. Vaicekauskas pabrėžė, kad visi paruošiamieji darbai bus atlikti dar prieš pradedant įgyvendinti projektą: savivaldybės biudžeto lėšomis planuojama išvalyti tvenkinius, pašalinti senus medžius, taip pat su specialistais bus ieškoma būdų, kaip sutvirtinti saleles, aptarti vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo įvairiose parko erdvėse galimybes.

Nors viešame projektinių pasiūlymų svarstyme dalyvavo nedaug vietos gyventojų, tačiau atvyko tie, kurie labiausiai suinteresuoti, ir į pagrindinius klausimus visiems buvo atsakyta.

Kitas šio projekto etapas – techninio projekto rengimas.

Po susitikimo Veiveriuose meras su komanda bei Veiverių seniūnijos seniūnu V. Ramanausku lankėsi Skriaudžiuose, su pagrindinės mokyklos direktore A. Jurešiene buvo aptartas viešosios erdvės Skriaudžiuose sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų laisvalaikio ir sporto reikmėms projektas. Šis projektas buvo teiktas dalyvaujamojo biudžeto projektinių idėjų konkursui, tačiau iki laimėjimo pritrūko 60 balsų. „Labai palaikau vietos gyventojų pastangas, aktyvumą ir didelį įdirbį – net ir tam tikri namų darbai dėl paruošiamųjų dokumentų buvo atlikti, todėl manau, kad jūs nusipelnėte turėti šią bendruomeninę erdvę“, – sakė meras.

Viešoji erdvė sportui ir laisvalaikiui bus įrengta prie Skriaudžių pagrindinės mokyklos, dalyje esamo aikštyno. Planuojama sutvarkyti aplinką, įrengti krepšinio, lauko teniso aikšteles.

Meras taip pat apžiūrėjo mokyklos vidaus patalpas, pasidžiaugė įstaigos vadovų rūpinimusi vidaus bei išorės aplinka bei pabrėžė, kad būtina atnaujinti ir pagrindinę mokyklą, ir ikimokyklinio ugdymo skyrių. Juolab žinant, jog visame Veiverių krašte kuriasi vis daugiau naujų gyventojų, jaunų šeimų, Skriaudžių pagrindinė mokykla turi perspektyvą dar labiau augti.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close