Migracijos departamento prie VRM Alytaus skyriaus Prienų padalinys perkeliamas į kitas patalpas

Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – Migracijos departamentas) Alytaus skyriaus Prienų priimamasis perkeliamas į naujas, patogesnes klientams ir darbuotojams patalpas ir nuo šių metų sausio 21 d. klientai Prienuose bus aptarnaujami Kauno gatvėje (Kauno g. 2, Prienai).

Migracijos departamentas informuoja, kad pateikusieji prašymą išduoti (pakeisti) dokumentą senuoju adresu (F. Martišiaus g. 1, Prienai) atsiimti pagamintą dokumentą turės vykti naujuoju – Kauno g. 2, Prienai. Priimamojo darbo laikas – pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00, penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45, pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad Prienuose aptarnaujami tik Lietuvos Respublikos piliečiai jų asmens dokumentų gavimo (keitimo) klausimais, paslaugos užsieniečiams teikiamos Alytuje (Jotvingių g. 8). Daugiau informacijos apie tai pateikiama Migracijos departamento interneto svetainės www.migracija.lrv.lt Asmenų aptarnavimo skiltyje ir puslapyje migracija.lt.

Migracijos departamentas taip pat primena, kad, atsižvelgiant į Vyriausybės sprendimą griežtinti karantino sąlygas ir riboti asmenų judėjimą šalies viduje, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją migracija.lt tame Migracijos departamento padalinyje, kuris aptarnauja savivaldybę, kurioje yra deklaruota kliento gyvenamoji vieta.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close