Su Prienų lankytinais objektais supažindins nauji informaciniai stendai

Prienuose įgyvendinus kompleksinius viešųjų erdvių sutvarkymo projektus – atnaujinus Revuonos ir Beržyno parkus, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio paminklo prieigas, sutvarkius Nemuno pakrantę Paprienėje, buvo parengta 10 informacinių stendų, supažindinančių su Prienais ir lankytinais turistiniais bei kultūriniais objektais.

Pagal kompleksinį viešųjų erdvių sutvarkymo projektą įrengti 3 dideli stendai Revuonos parke: Revuonos parko schema (2 vnt.) ir Prienų miesto schema su lankytinais objektais (1 vnt.). Dar 1 informacinis stendas įrengtas naujame dviračių take Paprienėje.

Taip pat 6 dideli stendai įrengti Beržyno parke: Beržyno parko schema (2 vnt.), saugaus elgesio sporto aikštynuose, vaikų žaidimų aikštelėje ir vandenyje taisyklės (1 vnt.), atskiri stendai apie Prienų karinį miestelį, Prienų miestą ir Nemuno kilpas.

Stendai įrengti iš projektams įgyvendinti skirtų ES, valstybės biudžeto ir savivaldybės biudžeto lėšų.

Prieš keletą dienų atnaujintos ir Greimų tilto pavadinimo lentelės.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close