Informacija dėl planuojamų karių pratybų

Informuojame, kad nuo sausio 14 d. 15.00 val. iki sausio 15 d. 10.00 val. Meškapievio bei Prienų girininkijų teritorijose (Skersabalio, Meškapievių, Žiegžių, Degsnės miškuose bei Prienų šile  (Naujosios Ūtos, Šilavoto, Išlaužo, Balbieriškio ir Prienų seniūnijose)) vyks Lietuvos kariuomenės karių topografijos pratybos. Mokomoji garsinė imitacija naudojama nebus. Pratybų metu bus laikomasi visų priešgaisrinių reikalavimų.

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close