Prienų pakraštyje žuvo moteris

Rugpjūčio 19 d. apie 18 val. 40 min. Prienų r., kelio Vilnius–Prienai–Marijampolė 106 km, ties Tartupio k., automobilis „VW Passat“, vairuojamas moters (g. 1977 m.) atsitrenkė į toje pačioje eismo juostoje stovinčio krovininio automobilio puspriekabę. Eismo įvykio metu automobilio „VW Passat“ vairuotoja žuvo, o krovininio automobilio vairuotojas (g. 1965 m.), kuris įvykio metu dėl rato gedimo buvo po puspriekabe, paguldytas į Kauno klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close