home Aktualijos Eismo saugumo komisijos nutarimai

Eismo saugumo komisijos nutarimai

Praėjusią savaitę nuotoliniu būdu vykusiame Prienų r. savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdyje svarstyti fizinių ir juridinių asmenų prašymai dėl eismo saugumo priemonių pritaikymo. Mero pavaduotojos Loretos Jakinevičienės vadovaujama komisija svarstė 8 prašymus.

Pritarta Balbieriškio seniūnijos gyventojos prašymui dėl automobilių greičio ribojimo Sūkurių k. Miško gatvėje (išvažiavus iš miško). Nutarta įrengti kelio ženklą Nr. 329, draudžiantį važiuoti greičiau negu 50 km/h.

Išlaužo seniūnijos prašymą dėl kelio ženklų, draudžiančių sustoti, įrengimo Išlaužo k., abejose Kauno pl. kelio pusėse (Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kelyje Nr. 130), nutarta perduoti svarstyti Kelių direkcijai.

Leista įrengti draudžiamąjį kelio ženklą Nr. 333 „Stovėti draudžiama“ prie atliekų surinkimo aikštelės Prienų m. Vytauto g. 14.

Prienų m. gyventojų prašymą dėl saugaus eismo priemonių įrengimo Dariaus ir Girėno gatvėje (greta namų Nr. 8, 8A, 10, 12) nutarta atidėti, argumentuojant, kad Dariaus ir Girėno g. bei sankryžoje su Žemaitės g. yra daugiau trūkumų, dėl kurių bus priimami sprendimai ateityje.

Atsižvelgiant į Prienų m. Jaunystės g. gyventojų prašymą įrengti eismo saugumo ženklus, nutarta Jaunystės g. įrengti kelio ženklus Nr. 329, draudžiančius važiuoti greičiau negu 20 km/h (3 vnt.); Jaunystės g. ir Pušyno g. sankryžose, šalutiniuose keliuose, įrengti kelio ženklus Nr. 204 „Stop“ (2 vnt.).

Rangovui įrengus Prienų viešųjų erdvių sutvarkymo projekte numatytus apsauginius kelio stulpelius Kęstučio gatvėje, nutarta pašalinti laikinai įrengtą kelio ženklą Nr. 301 „Įvažiuoti draudžiama“.

Pritarta Prienų seniūnijos prašymui Alksniakiemio k. Bičiulių gatvėje įrengti greitį ribojantį ženklą.

Prašymą dėl saugumo priemonių įrengimo Prienų miesto Žaliakalnio g. (ties laiptais į sodininkų bendriją) nutarta atidėti.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close