Birštono kurortas atnaujina apgyvendinimo paslaugų teikimą

Pirmadienį Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu priimtas sprendimas nuo gegužės 8 d. atnaujinti apgyvendinimo paslaugų teikimą Birštono savivaldybėje. Remiantis verslo atstovų apklausa, paslaugas atnaujinti planuoja dalis įstaigų: viešbučiai, poilsio namai, vilos, kaimo turizmo sodybos, apartamentai ir butų nuoma. Šie verslo atstovai turi galimybę teikti paslaugas pagal šiuo metu galiojančius saugumo reikalavimus: gali priimti ribotą skaičių žmonių, turi atskirus įėjimus arba yra įsikūrę gamtos apsuptyje.

„Stebime turizmo tendencijas ir jau dabar galima teigti, jog turizmas Lietuvoje po karantino bus kitoks – pirmiausia atsigaus vietinis turizmas, o tik po kurio laiko tikimės atvykstamojo turizmo aktyvėjimo. Birštonas nuo seno žinomas kaip lietuviškiausias kurortas, tad visos šios kurorto paslaugos puikiai žinomos ir išsiilgtos lietuvių, mus tai išties džiugina. Šiemet po karantino bus itin svarbu atgauti emocinę pusiausvyrą – Birštonas ir jo apylinkės tam idealiai tinkanti vieta: kurortą supa parkai, miškai, daug žalių plotų, gėlynų, sveikatinančių objektų. Kurortas itin pritaikytas laisvalaikiui gryname ore, esame paruošę puikių turistinių maršrutų pėsčiomis ar dviračiais.“, – teigia Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė.

Visi Birštone teikiantys apgyvendinimo paslaugas privalės laikytis Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų.

***

Birštonas – unikalus Nemuno kilpose įsikūręs Lietuvos kurortas. Net 90 proc. Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, o mineralinis vanduo, išgaunamas iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas

Unikalūs gamtiniai ištekliai ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. Nemuno vingiuose žaliuojantys miškai mena karališkąsias medžiokles, kuomet Žvėrinčiaus miške aidėjęs Vytauto Didžiojo medžioklės ragas pramogauti kvietė to meto Europos karališkųjų šeimų narius.

Birštonas – tarptautinių sveikatinimo paslaugų kurortas Lietuvoje, garsėjantis unikalia gamta, Nemuno kilpų vingiais, mineraliniu vandeniu ir karališkomis šaknimis. Kurortas apdovanotas natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu. Kurortas didžiuojasi Europoje pripažintu ir vertinamu mineraliniu vandeniu, kurio sudėtyje yra daug bromo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close