Mieli mūsų skaitytojai

Nors šalyje sušvelnintos karantino sąlygos, bet LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu bibliotekos dar negali teikti skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių, interneto ir kt.), atvirųjų fondų, vaikų bibliotekų (išskyrus knygų išdavimą) paslaugų. Nuo balandžio 27 d., Birštono viešoji biblioteka atnaujina savo veiklą ir teikia iš anksto rezervuotų knygų išdavimo bekontakčiu būdu paslaugą.

♦ Užsakyti norimas knygas galima:

pirmadieniais nuo 11 iki 19 val. elektroniniu paštu arba telefonu:

Suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo skyriuje el. p. suaugusiu@birstonasvb.lt arba tel. 8-319 65 615;

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje el. p. vaiku@birstonasvb.lt arba tel. 8-319 56 780;

Kiekvieną dieną, bet kuriuo laiku:

LIBIS suvestiniame kataloge https://www.birstonasvb.lt/libis-suvestinis-katalogas/

 ♦ Paslauga teikiama tik registruotiems bibliotekos skaitytojams.

Jei dar nesate registruotas mūsų bibliotekos skaitytojas – galite prisiregistruoti nuotoliniu būdu https://www.birstonasvb.lt/tapk-musu-skaitytoju/

VIENAS SKAITYTOJAS GALI UŽSAKYTI ne daugiau 5 egz. knygų.

UŽSAKYTAS KNYGAS GALĖSITE ATSIIMTI trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 15 iki 18.30 val. prie bibliotekos. Apie suformuotą užsakymą informuosime jus telefonu arba el. paštu.

VYRESNIEMS NEI 60 M. IR NEĮGALIESIEMS skaitytojams užsakytas knygas pristatysime į namus bekontakčiu būdu trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo11 iki 14 val. Knygos į namus bus pristatomos tik Birštono savivaldybės gyventojams.

♦ Laikantis saugumo reikalavimų, karantino laikotarpiu, perskaitytas knygas prašome grąžinti į knygų gražinimo dėžę prie bibliotekos.

Paslaugų teikimas keisis, atsižvelgiant į Vyriausybės, LR Sveikatos apsaugos, Kultūros ministrų nutarimus. Sekite informaciją, kuri skelbiama bibliotekos interneto svetainėje https://www.birstonasvb.lt ir bibliotekos profilyje socialiniame tinkle facebook.

Primename, kad galite naudotis elektroniniais šaltiniais https://www.birstonasvb.lt/Naujiena/ka-skaityti-kai-bibliotekos-durys-uzvertos/

Džiaugiamės, kad Birštone nenustatytas nė vienas susirgimo atvejis, tačiau kaip teigia Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga, karantino švelninimas jokiu būdu nereiškia, kad virusas įveiktas, todėl kiekvienas „atlaisvinimas“ pats savaime gali lemti susirgimo koronavirusine infekcija augimą. Taigi būkime atsargūs, supratingi, elkimės atsakingai, laikykimės karantino sąlygų, kad ir toliau išliktume sveiki.

Dėkojame už jūsų supratingumą ir linkime malonių skaitymo akimirkų

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close