„Tele2“ atnaujina prekybos tinklo veiklą klientams – atidaromas salonas Prienuose

Sušvelninus karantino apribojimus verslui mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ atnaujina savo prekybos tinklo veiklą – atidaromas operatoriaus salonas Prienuose.

„Puikiai suprantame, kad didelei daliai mūsų klientų salonai – ypatingai svarbūs. Reaguodami į klientų poreikius, laikydamiesi naujausių Vyriausybės nutarimų ir griežtų sveikatos apsaugos reikalavimų, atnaujiname salonų veiklą,“ – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ salonai veiklą atnaujino nuo balandžio 23 dienos.

Palaipsniui bus atidaryti ir kiti salonai, pilną veikiančių pardavimo vietų sąrašą ir jų darbo laiką rasite https://tele2.lt/privatiems/kontaktai.

Operatorius atidarė saloną Prienuose adresu – Vytauto g. 14-2. Salono darbo laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadienį 09:00 – 13:00 val. (pietų pertrauka 13:00–14:00 val.).

Iš viso šiuo metu atidaryti jau 59 „Tele2“ salonai. Vilniuje atidaryta vienuolika salonų, Kaune – penki salonai, Klaipėdoje – trys salonai, po du salonus atidaryta Šiauliuose ir Panevėžyje.

Taip pat po vieną saloną atidaryta Alytuje, Anykščiuose, Druskininkuose, Elektrėnuose, Gargžduose, Ignalinoje, Jonavoje, Joniškyje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Kėdainiuose, Kretingoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Palangoje, Pasvalyje, Plungėje, Šilalėje, Kelmėje, Kupiškyje, Rokiškyje, Šakiuose, Šalčininkuose, Šilutėje, Širvintose, Skuode, Švenčionyse, Tauragėje, Telšiuose, Ukmergėje, Utenoje, Vilkaviškyje, Visagine ir Zarasuose.

Kiekviename salone siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą bus įrengtos specialios, saugų atstumą užtikrinančios pertvaros.

Salone vienu metu lankytis galės tiek klientų, kiek jame yra laisvų pardavėjų. Tarp darbuotojų bus laikomasi saugaus 2 metrų atstumo. Taip pat dėl saugumo reikalavimų, per dieną bus aptarnaujamas ribotas kiekis klientų.

Operatorius ragina klientus būti supratingais ir pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikatos saugumu – vizito salone metu mūvėti vienkartines pirštines ir dėvėti kaukes.

Salonuose bus laikomasi ir kitų saugumo priemonių – dezinfekuojamos patalpos ir dažnai liečiami paviršiai. Salonus patys darbuotojai dezinfekuos dienos metu, po kiekvieno kliento apsilankymo. Taip pat kiekvieną vakarą, užbaigus darbą, dezinfekcinius darbus atliks ir profesionali valymo komanda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close