„Tallink Grupp” dėl saugumo atideda „Burger King” restoranų atidarymą Baltijos šalyse

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad atideda pirmųjų Baltijos šalyse „Burger King“ restoranų atidarymą, kuris turėjo vykti Estijoje balandžio viduryje ir gegužės pradžioje, taip siekiant užtikrinti, kad restoranai pradėtų veikti tik tada, kai tai bus saugu darbuotojams ir klientams. Bendrovė taip pat atideda „Burger King“ restoranų atidarymą Lietuvoje ir Latvijoje iki 2020 m. antrosios pusės.

Restoranų statybos ir pasirengimo darbai Estijoje vis dar vyksta, tačiau įmonių grupė nusprendė atidėti atidarymus iki tol, kol bus saugu dirbti ir leisti laisvalaikį viešose erdvėse, o šalyse baigsis ekstremali padėtis.

„Atsižvelgiant į dabartines aplinkybes, kai virusas tarp mūsų vis dar yra ir plinta, atidėti mūsų restoranų atidarymą yra teisingas sprendimas. Žinoma, mes visi su nekantrumu laukėme restoranų atidarymo ir tikėjomės, kad tai įvyks jau labai greitai, tačiau šiuo metu svarbiausia yra visų žmonių sveikata, gerovė ir saugumas. „Burger King“ jau planuoja pokrizinį laikotarpį, kad, restoranams atsidarius, galėtume patikinti savo klientus, kad ateiti ir leisti laiką mūsų restoranuose yra visiškai saugu,“ – sako „Tallink Grupp“ mažmeninės prekybos vadovė Katre Kõvask.

„Norėčiau patikinti visus mėsainių gerbėjus Lietuvoje ir Latvijoje, kad restoranai bus atidaryti jūsų šalyse, kai tik situacija leis mums tęsti savo planus ir pradėti statybos darbus. Pagrindinis dėmesys visose Baltijos šalyse bus skirtas užtikrinti dar higienos ir saugos reikalavimus visuose mūsų tinklo restoranuose,“ – pridūrė K. Kõvask. 

„Tallink Grupp“ įsigijo pasaulinio greitojo maisto tinklo „Burger King“ franšizę Baltijos šalims 2019 m. rudenį. Praėjusių metų pabaigoje grupė paskelbė, kad pirmieji „Burger King“ restoranai bus atidaryti šį pavasarį Talino prekybos centruose „Rocca al Mare” ir “Ülemiste”, o kovo mėnesį buvo paskelbta apie planus atidaryti restoranus istorinėje „Balti jaam“ traukinių stoties laukimo salėje ir prekybos centre „Lasnamäe Centrum“. Grupė visus šiuos restoranus atdaryti planuoja dar 2020 m. pirmąjį pusmetį, jeigu nepaprastoji padėtis Estijoje pasibaigs laiku ir bus galima tai padaryti. Pirmųjų „Burger King“ restoranų atidarymas Lietuvoje ir Latvijoje numatomas 2020 m. antroje pusėje. Tikslias restoranų atidarymo datas mėsainių gerbėjams „Tallink Grupp“ paskelbs, kai tik sprendimai bus  priimti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close