home Aktualijos Atliekos surenkamos pagal naujus grafikus. Pasitikslinkite!

Atliekos surenkamos pagal naujus grafikus. Pasitikslinkite!

Beveik visų Alytaus regiono savivaldybių gyventojai kartu su šių metų vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimais gavo naujus atliekų surinkimo ir išvežimo grafikus. Birštono savivaldybės gyventojus mokėjimo pranešimai su naujais grafikais pasieks kovą.

Kitose savivaldybėse jau nuo kovo mėnesio ir mišrios, ir maisto, ir pakuočių bei stiklo atliekos surenkamos ir išvežamos tik šiuose grafikuose nurodytomis dienomis.

Pasitikslinti, kuriomis dienomis surenkamos atliekos, galima Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro svetainėje https://www.aratc.lt/gyventojams/atlieku-surinkimo-grafikai.

Naujieji grafikai galios iki kitų metų pavasario. Kitąmet atliekų išvežimo dienos gali keistis.

Atliekų surinkimo dieną konteinerį būtina ištraukti prie gatvės ištuštinimui. Kitu metu konteinerius reikia laikyti savo namo kieme.

Atkreipiame dėmesį, kad maisto atliekas galima mesti tik į maisto atliekų konteinerį. Mišrių atliekų konteineriai su juose aptiktomis maisto atliekomis nebus ištuštinami, kol maisto atliekos nebus atskirtos. ARATC Kontrolės padalinio specialistai nuolat kontroliuos, kaip rūšiuojamos maisto atliekos.

ARATC informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close