Prienų rajone skelbiama gripo epidemija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalimi ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. V-285 „Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos“, taip pat Prienų r. savivaldybės direktoriaus 2020 m. kovo 5 d. įsakymu Nr. A3-239, nuo kovo 5 d. Prienų rajone skelbiama gripo epidemijos pradžia.

Nurodoma įmonių, įstaigų, organizacijų vadovams vykdyti profilaktikos priemones, patvirtintas Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. (7.7)-A3-2016/051 „Dėl Prienų rajono gripo ir kitų ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktikos ir epidemijos kompleksinių priemonių plano 2016–2020 m. patvirtinimo“.

Siūloma riboti Prienų rajono savivaldybės teritorijoje masinius renginius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close