Vasario 16-osios minėjimas

Birštono viešosios bibliotekos Nemajūnų padalinys Vasario 16-ąją minėjo organizuodamas popietę vaikams kartu su Nemajūnų dienos centru. Šventinis renginys iškilmingai pradėtas Lietuvos himno giedojimu, o po jo bibliotekininkė Eitmyra Grybauskienė ir Nemajūnų dienos centro socialinė darbuotoja Iveta Simanaitytė susirinkusiems įdomiai papasakojo, kodėl Lietuvos valstybės atkūrimo diena yra reikšminga ir svarbi. Vėliau jaunieji lankytojai buvo paprašyti susiskirstyti į tris komandas ir pakviesti dalyvauti smagioje viktorinoje, kurioje susigrūmė dėl lietuviškiausios komandos titulo. Vaikai entuziastingai vykdė užduotis: stengėsi atpažinti žymias Lietuvos vietas ir objektus, poetų, rašytojų portretus, bandė teisingai sudėti dėlionę su Lietuvos nepriklausomybės aktu, barbarizmams ieškojo lietuviškų atitikmenų ir kt. Po įtemptos ir žaismingos kovos, paaiškėjo pati lietuviškiausia, daugiausiai apie savo gimtąjį kraštą, jo žmones, kalbą ir įvykius žinanti komanda. Jai atiteko ne tik prizas, bet ir didelė garbė! Kitos dvi komandos, mainais į pažadą pasitempti, gavo paguodos prizų.

Birštono viešosios bibliotekos informacija, nuotrauka

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close