Kelionė į Kauną

Vasario 18 d. su Nemajūnų dienos centrą lankančiais vaikais vykome į Kauną. Pramogavome batutų parke ,,Jums Space‘‘, kur išklausius instruktažą, atlikus apšilimą, aktyviai leidome laisvalaikį, išbandėme savo jėgas šokinėjant, kautynių buomo rungtyje ir žaidžiant krepšinį. Po batutų parko vykome į prekybos ir laisvalaikio centrą Mega čia žiūrėjome animacinį filmuką ,,Gauruoti šnipai‘‘, kuriame atskleidžiamas slaptųjų šnipų gyvenimas, nuotykiai vykdant slaptą užduotį ir sugaunant piktadarius. Vaikai patyrė daug emocijų ir su gera nuotaika grįžo namo.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija, nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close