Knygos pristatymas kitaip…

Vaikų ir jaunimo nenoras skaityti yra didžiausia šiandienos tėvų ir mokytojų problema. Kasdien vis sprendžiamas tas pats klausimas kaip sudominti vaiką, kad jis pamiltų knygą. Reikia kažkaip atrasti tą nepramintą takelį į vaiko širdelę, kad jis pajustų skaitymo džiaugsmą. Š.m. lapkričio 8-osios rytą Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai ir jų mokytojos A.Jasukaitienė, D. Kandrotienė ir G.Rutkauskienė susirinko į Naujosios Ūtos biblioteką, kur vyko susitikimas su rašytoja R.Bidviene. Pasitarus su Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos mokytoja V.Zablackiene ir knygos autore R.Bidviene nutarėme knygos pristatymą parengti kitaip. Sumanymas buvo toks: pradinių klasių mokiniai skaitė po eilėraštį iš autorės knygutės ir buvo užduodami po kiekvieno eilėraščio klausimai, vaikučiai atsakinėjo. Tokį „bandymą“ lydėjo ir balsavimas už kiekvieno perskaitytą eilėraštį. Renginį vedė mokytoja V.Zablackienė ir 1-osios klasės mokinė L.Milušauskaitė. Buvo sumuojami balsai, kuris gražiausiai perskaitė, “teisėjavo“ mokytoja D.Kandrotienė. Renginio metu ikimokyklinio ugdymo vaikučiai pristatė savo piešinių parodą „Rudenėlis“. Knygos autorė taip pat paskaitė keletą eilėraščių iš savo naujausios knygutės „Baltakartis“ ,papasakojo kaip gimė knygutė, atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus. Taip linksmai aptarę knygą, mokiniai ją skaitydami, galės palyginti kaip ją įsivaizdavo savo mintyse ir kas tikrai joje yra rašoma. Tai toks buvo pabandymas pristatyti knygą kitaip…

Zuzana Suchorukovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close