home Birštone Vasaros iššūkio pabaigtuvių šventė

Vasaros iššūkio pabaigtuvių šventė

Birštono viešojoje bibliotekoje šiemet Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamą „Skaitymo iššūkį“ priėmė daugiau nei dvigubai daugiau birštoniečių ir miesto svečių nei praėjusiais metais – 109 skaitytojai. Jie pasiryžo perskaityti 5 knygas: geltonu viršeliu, lietuvių autoriaus, knygą apie keliones, bibliotekininko rekomenduotą ir knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide kaip ir skaitytojo vardas. Šį iššūkį įveikė 69 vaikai ir suaugusieji. Taipogi dvigubai daugiau nei pernai.

 Šia proga Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje gražią, saulėtą rugsėjo 12 d. popietę vyko „Skaitymo iššūkio“ uždarymo šventė vaikams. Džiugu, kad kai kurie vaikai iššūkį įveikė ir du kartus. Aptariant vasaros skaitymus dauguma sakė, kad jiems mieliausia skaityti namuose, kad labai įdomu buvo keliauti laiku pas Rivą arba per 80 dienų apkeliauti visą pasaulį. O įdomiausia buvo ieškoti knygų skaitymui , kurios pavadinimas prasideda skaitančiojo vardo raide.

Visi startavusieji varžytuvėse apdovanoti diplomais, o iššūkį įveikusieji ir praktiškais knygų skirtukais su lipniais lapeliais, tačiau didžiausia dovana kiekvienam dalyvavusiam iššūkyje ir perskaičiusiam bent vieną knygą, yra būtent atmintyje išlikusi knygos istorija. Gal šiandien ji atrodo nieko nereiškianti, bet vieną dieną iškils atmintyje ir padės užmegsti draugystę, išspręsti problemą ar suteiks stiprybės. O gal...

Birštono viešosios bibliotekos inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close