home Birštone „Rudenėlio šventė“ Škėvonių bendruomenėje

„Rudenėlio šventė“ Škėvonių bendruomenėje

Praėjusį šeštadienį orai buvo permainingi – tai švietė saulė, tai iš niekur nieko, lyg ir be debesio, prapliupdavo lietus. Tačiau kai Škėvonių bendruomenės žmonės susirinko į „Rudenėlio šventę“, lietutis išsigando.

Prie Nemuno įsikūrusioje stovyklavietėje susirinkusius bendruomenės narius pasveikino jos pirmininkė Rimutė Draskinienė. Ji džiaugėsi aktyviais bendruomenės nariais ir gražiai papuoštu stalu, ant kurio puikavosi visos rudeniškos gėrybės, užaugintos darbščių žmonių rankomis. Pirmininkė pasidžiaugė, kad bendruomenė rašė projektą ir laimėjo, o už gautas lėšas galės nusipirkti palapinę, taip pat ir kitų bendruomenei reikalingų daiktų, kad galėtų sėkmingai toliau dirbti ir tobulėti. Juk kaip tik per kaimų bendruomenes sudaromos sąlygos pagerinti kaimo žmonių gyvenimą.

Škėvonių bendruomenė yra pati jauniausia iš Birštono savivaldybėje veikiančių bendruomenių, tačiau joje yra labai daug jaunų žmonių, kurie nori ir gali daryti gerus darbus, stengiasi, kad jų kaime būtų gera gyventi. Džiugu, kad visuose renginiuose kartu su tėveliais ir seneliais dalyvauja ir mažamečiai vaikai, kurie pratinami prie bendruomeniškumo, bendro darbo ir bendro tikslo.

Nors šie metai buvo sausringi, tačiau daržuose ir soduose netrūksta nei daržovių, nei vaisių. Tai liudijo išradingai papuošti stalai, ant kurių netrūko ir gražuolių Žydruolės Pivarauskienės išaugintų jurginų.

Apžiūrėję rudeniškas gamtos dovanas, truputį pasistiprinę, visi būrėsi pievelėje ir žaidė įvairius žaidimus, o keletas vyrų gamino bendruomenės pietus – ruošiamo troškinio su įvairiausiomis daržovėmis kvapas sklido gana toli.

Škėvonių bendruomenės šventėje dalyvavo ir kitų bendruomenių atstovai: Asta Revuckaitė iš Matiešionių krašto bendruomenės, Vijolė Skorodumovienė – Siponių krašto bendruomenės pirmininkė, Irena Joana Šliaužienė iš Nemajūnų bendruomenės. Bendruomenių atstovai dėkojo už galimybę dalyvauti jų renginiuose, linkėjo sėkmės vykdant projektus, taip pat kūrybinių minčių ateičiai. Reikia priminti, kad Škėvonys – labai gražus kaimas, išsidėstęs prie Nemuno ir apsuptas gražių pušynų. Jau pati gamta įkvepia kurti gražesnį gyvenimą, gražinti namų aplinką ir tvirtėti bendruomenei, kad visiems čia gyventi būtų gera.

Smagu, kai bendruomenės kartu dalyvauja renginiuose, vieni iš kitų semiasi patirties, dalijasi idėjomis.

Ir tą saulėtą šeštadienio popietę visi smagiai leido laiką, linksminosi, bendravo, džiaugėsi šilta rudeniška diena. Ir visi gyrė skanųjį troškinį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close