home Birštonas Mokslo metų pradžioje skirkime dėmesio vaikų saugumui

Mokslo metų pradžioje skirkime dėmesio vaikų saugumui

Mokslo metų pradžia – gera proga vėl priminti vaikui kelių eismo taisykles, kartu su juo nueiti iki mokyklos, atkreipiant vaiko dėmesį į tai, kur ir kaip reikia pereiti gatvę. Mažiausiems praverstų nusipieštas kelio į mokyklą ir iš jos planelis. Vaiką automobiliu vežantiems tėveliams taip pat primename apie saugos diržus ar specialias kėdutes ir raginame nepamiršti šių priemonių.

Vaikams labai svarbus ir asmeninis tėvų pavyzdys, kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje. Tėvai turėtų būti pirmieji ir patys kantriausi mokytojai, pratindami vaikus, ypač būsimuosius pirmokus, būti atidiems, atsargiai elgtis gatvėje, tamsiu paros metu neišeiti į kelią be atšvaitų.
Pareigūnai kviečia tėvus pasirūpinti, kad vaikai saugiai eitų į mokyklą, ir aprūpinti juos visomis galimomis eismo saugos priemonėmis. Atkreiptinas tėvų dėmesys, kad pirkdami vaikui kuprinę ar striukę, tėvai pasirinktų tokias, kuriose yra šviesą atspindinčių detalių – tada net ir pamiršęs pasiimti atšvaitą vaikas bus matomas kelyje.

Kaip ir kiekvienais metais, Birštono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo pirmosiomis dienomis patruliuos ir budės prie mokyklų, kontroliuos į mokyklas mokinius vežančius autobusus, į mokyklą automobiliais atvykstančius mokinius, vykdydami švietėjišką veiklą lankysis mokyklose, aiškins vaikams saugaus elgesio taisykles, dalins vaikams atšvaitus.

Alytaus apskr. VPK
Birštono policijos komisariato informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close