home Birštone Informuojame apie eismo ribojimą Birštone diskusijų festivalio „Būtent“ metu

Informuojame apie eismo ribojimą Birštone diskusijų festivalio „Būtent“ metu

Rugsėjo 6–7 dienomis Birštono miesto Vytauto parke vyksiančio diskusijų festivalio „Būtent“ metu bus draudžiamas eismas Birutės gatvės atkarpoje nuo „Tulpės“ sanatorijos gydyklų iki „Baltosios vilos“ ir B. Sruogos gatvės atkarpoje nuo Birštono turizmo centro iki „Baltosios vilos“:

● rugsėjo 6 d. (penktadienį) nuo 15.00 val. iki 21.00 val.
● rugsėjo 7 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. iki 23.00 val.

Prašome kurorto šventės svečių, atvykus į kurortą, nesistengti pasiekti renginio vietos automobiliu. Automobilius rekomenduojame statyti:
– pažymėtoje teritorijoje prie UAB „Birštono vandentiekis“, adresu Silvanavičiaus g. 2, Birštonas;
– Jaunimo gatvėje, stovėjimo aikštelėse B. Sruogos gatvėje, Kęstučio ir kitose atokesnėse Birštono m. gatvėse.
Kviečiame visus būti tolerantiškiems eismo dalyviams – mums rūpi gera nuotaika ir Jūsų saugumas.
Atsiprašome už nepatogumus.

Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close