home Aktualijos Veiverių krašte rastas į medį įaugęs sprogmuo

Veiverių krašte rastas į medį įaugęs sprogmuo

2019-08-01 18:38 val. Alytaus AVPK budėtojas pranešė, kad Veiverių sen., Šilėnų k. Pušynėlio g. rastas sprogmuo įaugęs į medį. Įvestas planas "Skydas", iškiesta priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba pabudėjimui. PGT budėjo, kol atvyko Kazlų Rūdos Kazio Veverskio sprogmenų neutralizavimo padalinio išminuotojai ir lydėjo išminuotojus į Kazlų Rūdos poligoną, kur rastas 152 mm artilerijos sviedinys su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikintas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close