Svarbesni 2019 metų liepos mėnesio darbai

Liepos 9 ir 22 d. vyko Prienų r. savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdžiai, kuriuose nagrinėti gyventojų ir seniūnų prašymai.

Liepos mėn. sudaryta Kelių priežiūros programos lėšų paskirstymo komisija ir patvirtintas jos reglamentas.

Liepos 4 d. Savivaldybės atstovai dalyvavo projekto partnerių paieškos susitikime Suvalkuose (Lenkija). Susitikimo metu aptartos partnerystės galimybės, teikiant projekto paraišką pagal  INTERREG V-A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo programos pirmąjį prioritetą „Aplinkos išlaikymas ir apsauga ir išteklių naudojimo veiksmingumo skatinimas“.

Liepos 5–7 dienomis Prienų r. savivaldybės delegacija dalyvavo Savivaldybės partnerės Latvijoje Talsų savivaldybės šventiniuose renginiuose, kurių metu Savivaldybės atstovai turėjo galimybę dalyvauti diskusijoje su latviais, gruzinais, danais, turkais ir estais apie bendradarbiavimą su vietos verslininkais, gyventojų įtraukimą į sprendimų priėmimą, miestų atnaujinimo svarbą.

Liepos mėn. pasirašytos sutartys su rangovais dėl būstų pritaikymo neįgaliesiems. Šiais metais planuojama pritaikyti 11 būstų.

Liepos mėn. pasirašytos rangos sutartys 5 objektams dėl kelių kapitalinio remonto (Vingio g., Birštono g., Vytenio g. 16 aikštelė, Šviesos ir Ateities g. Prienuose; Birutės g. 7). Taip pat paruoštos pasirašyti rangos sutartys dėl sodų bendrijų kelių kapitalinio remonto: Sodžiaus g., Rūtų g., Ropių g., Kalnų Sodo g., Prienlaukio g. Prienuose.

Liepos mėn. vyko Jiezno, Prienų „Žiburio“, Stakliškių ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų abiturientų atestatų įteikimo šventės. Šiais metais brandos egzaminus laikė 158 mokiniai.

Liepos 13 d. Prienų ir Birštono apylinkėse vyko tradicinis pėsčiųjų žygis Nemuno kilpomis. Renginio partnerė – Prienų r. savivaldybė, kuri suteikė organizatoriams ne tik finansinę, bet ir kitokią paramą. Jau ketvirtą kartą vykusiame žygyje dalyvavo daugiau nei 3,5 tūkst. žmonių iš įvairių Lietuvos miestų.

Liepos 16 d. vyko seniūnų pasitarimas, kuriame buvo aptarti atliekų tvarkymo, Sosnovskio barščių, socialinių būstų priežiūros, vienkartinių pašalpų skyrimo, viešųjų pirkimų organizavimo, kelių priežiūros, prekybos vasaros švenčių metu klausimai.

Liepos 19–21 dienomis vyko Balbieriškio seniūnijos vasaros šventė „Prie Ringio ir Peršėkės“, skirta Vietovardžių metams.

Liepos 19 d. vyko naujosios Prienų r. savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame pirmininku išrinktas Mindaugas Rukas, Prienų rajono savivaldybės tarybos narys, o pirmininko pavaduotoju – Kristijonas Raibužis, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinys, asociacijos „Milžinų lizdas“ jaunimo tinklo narys.

Liepos 27–28 dienomis vyko Veiverių krašto vasaros šventė, skirta Vietovardžių metams ir Veiverių 275-osioms metinėms.

Liepos 27 d. vyko visuotinis Prienų rajono vietos veiklos grupės (VVG) narių ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. VVG pirmininke perrinkta Virginija Žliobienė.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tenkino Prienų r. savivaldybės administracijos prašymą skirti papildomą 64 634,00 Eur finansavimą asmeninio asistento paslaugoms organizuoti ir teikti. Ministerija projektą remia visa apimtimi.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close