Pavasaris pakvietė į kroso takelius

Balandžio 24 d. vyko Prienų rajono moksleivių kroso estafečių varžybos, kuriose dalyvavo po keturias komandas gimnazijų ir vidurinių mokyklų bei progimnazijų ir pagrindinių mokyklų grupėse.

Progimnazijų ir pagrindinių mokyklų grupėje komandoms, kurių sudėtyje buvo po du berniukus ir dvi mergaites, teko įveikti 4 etapų 3 km distanciją. Estafetę laimėjo Pakuonio pagrindinės mokyklos sportininkai (Aurelija Valčiukaitė, Karolis Pečiulis, Laura Jotautaitė ir Tomas Katinauskas), distanciją įveikę per 10,51 min. Antrąją vietą užėmė Balbieriškio pagrindinės mokyklos komanda (Aistė Kurapkaitė, Tomas Navickas, Meda Kavaliauskaitė, Rytis Bucevičius), atbėgusi per  11,18 min, trečiąją – Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai (Ieva Laurinaitytė, Kasparas Linkevičius, Kotryna Simanavičiūtė, Giedrius Mažeika), nuo antrosios vietos laimėtojų atsilikę vos 21 s (11,39 min). „Ąžuolo“ progimnazijos komanda distancijos nebaigė.

Gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje 6 km 8 etapų distanciją greičiausiai (per 20,18 min) įveikė ir pirmąją vietą laimėjo „Žiburio“ gimnazijos bėgikai (Ieva Šukevičiūtė, Povilas Šaltis, Dovilė Leginaitė, Tomas Pagirys, Gintarė Černevičiūtė, Deividas Ivanauskas, Evelina Paužaitė, Edvinas Stravinskas).

Distanciją įveikusi per 21,13 min, antrąją vietą užėmė Jiezno gimnazijos komanda (Evelina Sadauskaitė, Deividas Dabrišius, Justina Bazytė, Egidijus Bajoras, Rūta Bekešiūtė, Tomas Bajoras, Alma Kuliešiūtė, Julius Urbanavičius), trečiąją – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos sportininkai (Karolina Blažaitytė, Leonas Eitutis, Ugnė Žaleniakaitė, Andrius Mačys, Deimantė Kaminskaitė, Tautvydas Vilkas, Sandra Tamkevičiūtė, Erikas Andriušis). Jų laikas – 21,41 min. „Revuonos“ vidurinės mokyklos bėgikai liko ketvirti, 6 km įveikę per 22,07 min.

Varžybas organizavo Prienų kūno kultūros ir sporto centras. Varžybų vyr. teisėja – lengvosios atletikos trenerė Gražina Goštautaitė, vyr. sekretorė – KKSC l. e. p. direktorė Aldona Ivanauskienė.