Policija įspėja – Birštono savivaldybėje suaktyvėjo vagys

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis Birštone ir Birštono apylinkėse. Spalio mėnesį įvykdytos 4 vagystės iš gyvenamųjų namų, ūkinio pastato ir parduotuvės. Spalio 6 d. įvykdyta vagystė Birštone esančioje „Asmeniškoje krautuvėlėje“ – tamsaus gymio asmenys pavogė pinigus, alkoholinius gėrimus, namų kvapus. Spalio 16 d. į Birštono policijos komisariatą kreipėsi Birštono savivaldybės gyventojas, kad iš jam priklausančio nerakinto ūkinio pastato pavogtas kuras, benzininis pjūklas, du raktų rinkiniai, automobilio užvedimo laidai, kuprinė bei 2 vienetai dešrų. Spalio 21 d. kreipėsi Šilaičių kaimo gyventojas, kad iš jo namų neaiškiomis aplinkybėmis dingo pinigai. Spalio 23 d. gautas pranešimas, kad sodų bendrijoje „Rūta“, įsibrovus į gyvenamąjį namą, pavogti įvairūs daiktai: kompiuteriai, telefonas, aukso dirbiniai.

Policija pataria būti dėmesingais, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką. Policijos pareigūnai, kruopščiai analizuodami kiekvieną vagystės atvejį, rinkdami informaciją, ieško naujų techninių ir organizacinių priemonių kiek įmanoma labiau apsaugoti kiekvieno iš Jūsų turtą ir atskleisti įvykdytas nusikalstamas veikas.

Policija ragina nebūti abejingais savo ir aplinkinių saugumui, visada pastebėjus įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant pranešti policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112. Jeigu turite vertingos informacijos apie minėtas įvykdytas vagystes, jei matėte įtartinus asmenis, automobilius netoliese vietų kur buvo įvykdytos vagystės, prašome pranešti Birštono policijos komisariatui telefonu Nr. +370 698 46 506.

Būkite budrūs!

Alytaus aps. VPK Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close