ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste

ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste bus teikiama nuo 2018 m. birželio 18 d. iki birželio 29 d., pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 11.00 iki 14.00 val.

Maisto produktus kviečiame atsiimti adresu: Kęstučio g. 63, Prienai (buvusi Prienų specialioji mokykla). Prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vienam labiausiai nepasiturinčiam asmeniui skirtas maisto produktų kiekis:

 

Eil. Nr.

Maisto produktas

Kiekis (vnt.)

1.

Makaronai

1

2.

Grikiai

1

3.

Žuvies konservai

3

4.

Konservuotų daržovių sriuba

1

5.

Greito paruošimo avižų košė

1

6.

Avižiniai sausainiai

1

7.

Konservuotos pupelės

1

8.

Miltai

2

9.

Cukrus

1

 

Higienos prekių kiekis:

 

1.

Šampūnas

1

2.

Muilas

1

3.

Skalbimo priemonė

1

4.

Dantų pasta

1

5.

Dantų šepetėlis

1

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close