Nemune skendusi moteris – neišgyveno (atnaujinta 05.53)

Birželio 13 d., prieš pat pietus, Kauno apsk. PGV Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) gavo pranešimą apie Nemunu prie Prienų tilto plaukiančią moterį. Atvykus į įvykio vietą, ugniagesiams-gelbėtojams pavyko moterį iš stiprios Nemuno srovės išvaduoti ir parplukdyti į krantą.

Pasak Prienų PGT viršininko Gintauto Baltrimo, moterį ugniagesiai-gelbėtojai atskubėjusiam greitosios medicininės pagalbos ekipažui perdavė su gyvybės požymiais. Moteris išvežta į Prienų ligoninės priėmimo skyrių.

Deja, moters gyvybės išgelbėti – nepavyko.

Redakcijos duomenimis, moteris – vienos iš Prienų rajono savivaldybės tarybos narių mama.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close