Joninių išvakarės pasižymėjo ugnimi ir neblaiviais vairuotojais

Birželio 23 d. Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai-gelbėtojai vos spėjo reaguoti į iškvietimus. Jau 13:44 val. gautas pranešimas, kad Šilavoto sen., Šilavoto k., Ramybės g. prie kapinių dega šiukšlės. 5 a plote degė sukrautos šiukšlės. 18:56 val. pranešta, kad Kauno r., Taurakiemio sen., Užupių k. dega pieva. Užgesinti Prienų r., Pakuonio sen., Bačkininkėlių k. soduose atskirais židiniais degę 4 laužai po 15 m² ploto. Dar po valandos – 19:46 val. gautas pranešimas, kad Ašmintos sen., Važatkiemio k., Liepų g. dega šiukšlės arba šienas. Trijose vietose buvo deginamas senas šienas. Na, o Artėjant vidurnakčiui, 22:37 val. gautas pranešimas, kad Stakliškių sen., Lepelionių k. dega medis. Degė prižiūrimas laužas saugiu atstumu nuo pastatų.

Tuo tarpu policijos pareigūnai jau nuo pirmųjų Joninių išvakarių, birželio 23-osios akimirkų pradėjo fiksuoti neblaivių vairuotojų „pasirodymą“ mūsų krašto keliuose. Apie 01.00 val., pilietis A/D gim. 1966-07-10 gyv., Prienų r. sav., Jiezno sen., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, vairavo automobilį. Įtariamasis sulaikytas 48 val. Alytaus apskrities VPK Areštinėje. 17.43 val. Alytaus apskr. VPK gauta informacija, kad Prienų r., prie Nemuno upės į griovį įvažiavęs automobilis. Atvykę pareigūnai, rado apgadintą automobilį. Nustatyta, kad automobilį vairavo automobilio savininkas V. S., kuriam alkoholio kiekio matuokliu nustatytas 1,59 prom. girtumas. V. S. vadovaujantis LR BPK 140 str. sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vakarėjant, 20.50 val. Prienų rajone įkliuvo ir svečias iš kaimyninio rajono M. P., gim. 1999, gyv. Alytaus r. Jis būdamas neblaivus (nustatytas 1,53 promilės girtumas), vairavo jam priklausantį automobilį. M. P. vadovaujantis LR BPK 140 str. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Tuo tarpu, „pražydus“ paparčiams, apie 3 val. 40 min. Prienų r., Balbieriškio sen., Kunigiškių k., Kunigiškių g., neblaivus (1.80 prom. alkoholio) ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę vyras (g. 1995 m.) vairavo įmonei priklausantį automobilį „Audi A4“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į sodybos tvorą. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis bei namo tvora ir pats namas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close