Prienų krašto šventėje lankėsi septynios užsienio partnerių delegacijos

Gegužės 18–20 dienomis Prienų krašto vasaros šventėje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, lankėsi net septynios užsienio partnerių delegacijos iš Kentšyno, Liubanio, Tčevo (Lenkija), Talsų (Latvija), Tiūrio (Estija), Biteto (Itralija) ir Busko (Ukraina).

Gegužės 19 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas priėmė delegacijas Savivaldybėje. Susitikime dalyvavo ir mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, mero patarėja J. Zailskienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas. Tarybos sekretorė Agnė Dargužienė supažindino svečius su savivaldos sistema Lietuvoje, pagrindinėmis veiklomis ir vykdomais projektais Prienų r. savivaldybėje. Susitikimo metu pristatytos stambiausios rajono verslo įmonės, Prienų krašto turistiniai objektai.

Su užsienio svečiais kalbėta apie savivaldybių bendradarbiavimą ir sėkmingai įgyvendinamus projektus. Atvykę svečiai iš Liubanio (Lenkija) pranešė, kad dar žiemą parengtas bendras projektas su Prienų „Žiburio“ gimnazija gavo finansavimą ir bus įgyvendamas jau šį rudenį, o Prienų ir Busko (Ukraina) gimnazijos šiuo metu nekantriai laukia Ukrainos ir Lietuvos jaunimo mainų bendro projekto rezultatų.

Savivaldybės užsienio partnerių delegacijos lankėsi Prienų sporto arenoje, Balbieriškio atodangoje ir naujojoje Balbieriškio Rožinio Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje, Pociūnų aerodrome, o šventės atidarymo metu pasveikino Prienų krašto ir visos Lietuvos žmones su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu. Estijos, Latvijos ir Lenkijos delegacijų vadovai pasidžiaugė, kad tais pačiais metais švenčiame valstybių atkūrimo šimtmečius, ir palinkėjo sulaukti dar ne vieno tokio jubiliejaus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close