Paprienėje – merginų triumfas

Birželio 7 d. Paprienės stadione vyko „Hummel“ lygos pirmenybės, kuriose dalyvauja ir futbolo klubo „Prienai“ merginų komanda.

Futbolo klubo „Prienai“ merginų komanda šios lygos pirmenybes pradėjo pergalingai: jau pirmose rungtynėse užtikrintu rezultatu 3:0 įveikė Varėnos, o antrose rungtynėse rezultatu 5:2 – Kauno „Tauro“ komandą.

Ši diena ypač sėkminga buvo Paulinai Seniūnaitei, kuri pelnė tris įvarčius ir rungtynių rezultatyviausios žaidėjos titulą. Du įvarčius į priešininkių vartus pelnė Regvita Baltrušaitytė. Po kartą pasižymėjo ir Jovita Stravinskaitė, Kornelija Abasevičiūtė bei Liveta Seniūnaitė.

Kitame ture prieniečių laukia dvikovos su dviem Vilniaus komandomis.

FK „Prienai“ inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close