,,Vytautas mineral SPA“ netrukus pasitiks klientus

Paskelbta oficiali data, kada prestižinis Birštono sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ priims klientus. Rugsėjo viduryje kviestiniams svečiams duris jau atvėręs kompleksas mėgautis aukščiausio lygio apgyvendinimo paslaugomis bei vandens procedūromis kvies nuo lapkričio 16 dienos.
Šiuo metu sveikatingumo ir poilsio kompleksas dirba bandomuoju režimu. Pasak projekto plėtotojo Norberto Pranckaus, iki oficialaus atidarymo norima įsitikinti, kad viskas „Vytautas mineral SPA“ veikia nepriekaištingai.
„Visada sau kėlėme pačius aukščiausius reikalavimus. Savo svečiams norime teikti pačias kokybiškiausias paslaugas, todėl pirmuosius du veiklos mėnesius ir numatėme paskirti bandomajam laikotarpiui. Kol kas viskas veikia taip, kaip ir numatyta, todėl jau pradedame išankstinę svečių registraciją“, — sako jis.
„Vytautas mineral SPA“ naujam gyvenimui prikėlė daugiau kaip prieš tris dešimtmečius suprojektuotą, bet taip ir nebaigtą statyti vandens ir purvo gydyklą. Kaip sako komplekso generalinis direktorius Miroslav Novickij, svečius turėtų vilioti ne tik iš 715 metrų gylio gręžinio išgaunamas ir puikiomis gydomosiomis savybėmis pasižymintis vanduo, bet ir aukščiausios kokybės viešbučio paslaugos, restorano patiekalai.
„Vytautas mineral SPA“ vandenį dovanoja pati gamta. Komplekso kieme iš žemės gelmių trykštantis šaltinis savo savybėmis prilygsta Negyvosios jūros vandeniui. Jo mineralizacija siekia net 98 mg/l. Kartu su išskirtiniu pastato interjeru ir aukščiausios kokybės aptarnavimo paslaugomis šis šaltinis yra vienas didžiausių mūsų pasididžiavimų“, — teigia M. Novickij.
Komplekso kūrėjai tikisi, kad šios šaltinio vandens savybės padės kompleksui gauti 4,5 žvaigždučių įvertinimą.
Nakvynės „Vytautas mineral SPA“ kainos prasideda nuo 63 eurų. Tiek kainuos vienvietis kambarys. Dviviečių kambarių kainos prasideda nuo 89 eurų. Žinoma, iš ko pasirinkti bus ir mėgstantiems prabangą. Liuksų ir pagerintų liuksų kainos prasideda nuo 225 ir 279 eurų.
Poilsio ir sveikatingumo kompleksas įsikūręs 9 hektarų dydžio teritorijoje, 100–150 metrų atstumu nuo Nemuno. Daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto komplekse įrengti 166 kambariai, galintys vienu metu apgyvendinti apie 350 gyventojų. Komplekse taip pat veiks trys sporto salės bei Vakarų Europos virtuvės patiekalų restoranas.
Svečiai komplekso paslaugomis mėgautis galės nuo lapkričio 16 dienos. Rezervuoti vietas jame galima jau dabar.

„Vytautas mineral SPA“ 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close